Luxury Koltuk Takımları

Mobilya modellerinde konfor ve aynı zamanda da zarif detayları ön plana çıkartan mobilya firması elano Luxury, değiştirmek istediğiniz mobilya modellerinde sizlere en şık ve en konforlu mobilya modellerini sunmaktadır

Son zamanların en çok tercih edilen mobilya ve dekorasyon tarzı olan luxury mobilya ve luxury dekorasyon alanında hizmet veren Elano Luxury Furniture, özellikle koltuk takımı ve koltuk dekorasyonu alanında sizlere konforu sağlamaktadır.

Koltuk Takımı Modelleri ve Luxury Mobilya Dekorasyonu

Salonlar ve oturma odaları, evlerde en çok kullanılan alanlar. Kullanılan mobilya modelinden kullanılan ev dekorasyon ürünlerinden başlayarak hemen hemen her mobilya diğer mobilya modellerine göre çok daha çabuk eskiyor ve çok daha çabuk yıpranıyor. Özellikle salon dekorasyonlarının birinci mobilya grubu olan koltuk takımı gibi mobilya modelleri Elano Luxury tarafından özel olarak tasarlanıyor ve üretiliyor.

Hem konforlu hem de oldukça şık koltuk takımı için Elano Luxury üretimin yanı sıra sizlere iç mimarlık hizmeti de sunmaktadır.

Elano Luxury – Modoko Koltuk takımı gibi ev dekorasyonlarındaki en genel mobilya modellerinden aksesuara kadar her alanda tasarım ve üretim gerçekleştiren Elano , İstanbul Ümraniye’de bulunan Modoko isimli mobilyacılar sitesinde hizmet vermektedir.

Modoko mağazasında sergilemiş olduğu koltuk takımı modelleri ve diğer tüm mobilya gruplarını yakından incelemek aynı zamanda da tasarım örnekleri hakkında detaylı bilgi alarak iç mimarlık hakkında iç mimarlar ile görüşmek istiyorsanız, Modoko Elano Luxury mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

Şık bir ev dekorasyonunun en ideal tasarımlarının yer aldığı Elano Koleksiyonları, kişiye özel tasarım ve üretim seçenekleri ile dileyen herkesin evlerini süslemeye hazırlanıyor. Konfor, şıklık ve ergonominin bulunduğu ürünler, Elano garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

Satış sonrası hizmetleri ile de yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlayan firma, iç mimarlık alanında da kendini geliştirmiş ve dekorasyon projeleri ile Türkiye’nin bilinen en büyük mobilya firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Kontrol Edin

Masko’dan Dünyaya Açılan Mobilya Kapısı

Masko Mobilya Kenti, ülkemizin en önemli sitelerinden biri. İnsanların tüm istek ve ihtiyaçlarını bir arada …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir