Bu Sene Renkler Çok Moda – Saloni Mobilya

Saloni, Colorium Serisi ile renklerin ve desenlerin şıklığını evlerinizi taşımaya hazırlanıyor.

2022 mobilya sezonunda öne çıkan trendleri ve renkleri şimdiden herkes araştırmaya başladı. Bu sezonda modern dekorasyon tarzının hakim olacağı 2022 mobilya sezonunda ve mobilya modellerinde, canlı renkler sıklıkla kullanılacak ve aynı zamanda da desenler yoğun ilgi görecek !

Desenler ve Renklerin Uyumu 

Uzun zamandır hayatımızda var olan ve kendini olumsuz anlamda hayatımıza entegre eden pandemi, birçok olumsuzluk ile birlikte geldi. Uzun süreli eve kapanmalar yaşandı. Bu kapanmaların sonucunda da insanlar evlerinde ki dekorasyonları yenilemeye başladı ve dekorasyonlara daha çok önem vermeye başladılar. 

Sıkıntılı ve zorlu süreçlerin neticesinde de 2021 mobilya modellerinden ve trendlerinden başlayan ve şu ana kadar kendini hissettiren, canlı renklerin tercihi Saloni ile bambaşka bir havaya giriyor. 

Colorium Serisi, Saloni’nin özel olarak 2022 yılı için tasarlamış olduğu bir mobilya koleksiyonudur. Canlı renklerin ve mükemmel desenlerin birlikteliğinden oluşan Colorium Serisi, doğanın içinden esintiler sunmaktadır. 

Sizler de Saloni ile iletişime geçerek doğanın ve canlı renklerin esintisinden faydalanarak tasarlanmış olan seriyi inceleyebilir ve size özel olarak üretilmesine olanak sağlayabilirsiniz.

Kontrol Edin

Ofis Dekorasyonu Nasıl Olmalı ?

Evimizde geçirdiğimizden daha fazla zamanı ofislerde geçiririz. Ofis de konforlu ve daha verimli çalışma ortamı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir