Etkileyici Renk Kombinasyonları ile Farklı İç Mekanlar

Parlak maviler, canlı yeşiller, sakinleştirici deniz mavisi, canlandırıcı sarı ve tatlı pembelerden oluşan çekici renk kombinasyonları, bu dört farklı ev iç mekan koleksiyonunu oluşturmak için bir araya geliyor. Renk patlamaları, karşılayan, enerji veren, zenginleştiren ve normdan ferahlatıcı bir kırılma yaratan evler yaratır. Aydınlık ve mutlu salon dekoruna sahip renkli oturma odaları, davetkar renkli mutfaklar ve benzersiz yemek odası fikirleriyle ilgili ilhamı keşfetmek için bu eşsiz ev turlarına göz atın. Ayrıca Mondrian'dan ilham alan mavi ve kırmızı bir yatak odası, sıradışı bir banyo renk paleti, retro tarzı bir stüdyo daire ve dikey depolama alanı fikirleri ve çatı katı odaları olan ilginç, renkli bir ev bulacaksınız.

69 metrekare büyüklüğündeki ilk renkli iç mekanımız, Rusya'nın Krasnoyarsk şehrinde bulunan genç bir çift için tasarlanmış bir daire. Açık deniz mavisi yemek sandalyeleri, sarı ve yeşil bir salonda açık kırmızı bir kanepe tasarımının arkası boyunca uzanır.

Yüzer ahşap bir TV standı, altın sarısı renk engellemesiyle harmanlanırken, modern beyaz bir masa alt duvar rengiyle birleşir. Çizgili zemin halısı, tüm canlı oda renklerini bir araya getirir.

Siyah dekoratif vazolar, vurgulu renklerin gökkuşağında duraksıyor.

Modern ev ofis masası ve TV standı, oturma odası duvarında aşağıya doğru kademeli bir etki yaratırken, doğrusal depolama hacimleri yukarıdaki duvarda kendi yollarını oluşturur. Deniz mavisi bir döner sandalye, yemek alanından renk ilhamı alıyor.

Ev ofis duvarının bir bölümü ve tavanın bir kısmı, odanın etrafındaki turkuaz vurgu tonunu çekerek, gözü özel raflara sahip bir ev kütüphanesi duvarına çekiyor. Kitap severlerin oturma odaları için daha fazla ilham alın.

İç içe geçmiş sehpalar yeşil ve gri tonları salonun ortasına bir yüzyıl ortası reuleaux-üçgen silueti ile katlıyor.

Çift renkli yemek odası kolye lambaları, açık oturma yemek kombinasyonundaki yemek alanını bölgeye ayırmaya yardımcı olur.

Yemek alanı, salonu mutfaktan ayırır. Yeşil duvar dolapları, pürüzsüz meşe mutfak tasarımına beklenmedik bir renk katıyor. Şık siyah tezgah ve uyumlu siyah süslemeler kenarları keskinleştirir.

Döşenmiş bir mutfak backsplash, küçük mutfak kurulumuna bir desen duvarı ekler.

Ağır siyah ana hatlar arasındaki kırmızı ve mavi renk blokajı, ana yatak odasına cesur bir Mondrian çekiciliği verir. Kırmızı ve mavi iç mekanlar oluşturmak için daha fazla fikir görün.

Modern bir avize, yatağın üzerinde haleler oluştururken, altın renkli modern bir duvar apliği ve uyumlu yatak odası askısı ışığı, yatak kenarlarını parlak bir şekilde aydınlatır.

Yatakta ve perde üstlerinde renk çatışmaları şiddetlenirken, duvar sanatı huzurlu bir monokrom sergisidir.

Yeşil bir makyaj tabure, son bir renk küpü ekler.

İnce banyo makyaj lambaları, ateşli kırmızı yüzer makyaj ünitesinin üzerine gümüşi ipler bırakır; Arkasında açık mavi çinilerin ton dalgalanması yükseliyor.

Desenli yer karoları, dar alanda turuncu vurgulu bir dans gönderir. Arkadan aydınlatmalı banyo rafları, sarnıcı gizleyen sahte duvara spa benzeri bir tuvalet malzemesi sergisi oluşturur.

Tıknaz bir çiftlik evi lavabosu, göz alıcı balık pulu benzeri kiremitin önünde ağır bir varlık oluşturur.

Meşe görünümlü kaplama, küveti sarnıç duvarına bağlar.

Sağlam bir deniz mavisi tavan ve uyumlu bir püsküllü giriş bankı, geometrik yer karolarından açık mavi vurgular çekiyor. Küçük bir resim galerisi, temiz bir bisiklet askısının üzerinde ev gibi bir hava yaratır.

Daire kat planı.

İkinci özellikli evimiz, yüzyıl ortası titreşimleriyle retro eklektik bir renk patlamasıdır.

Mavi kavisli bir kanepe, boyalı sarı güneş ışığıyla kaplı bir duvara dayanıyor. Sarı bir kabarıklık zemine bir damla güneş ışığı çekerken, vurgulu bir yastık sarı renk grubunu zıt bir şarap kırmızısı vurgulu sandalyeye vuruyor.

Peluş beyaz dikdörtgen bir halı, stüdyo düzenindeki renkli salon alanını hafifçe sınırlarken, dairesel bir halı yemek alanını ana hatlarıyla belirtir.

Benzersiz duvar aplikleri, zümrüt yeşili TV sehpasını çerçevelemek için ahşap çıtalı panellerle birleştirilmiştir.

Yeşil yemek sandalyeleri, berrak beyaz bir kubbe sarkıt gölgesinin altında, taze beyaz bir ayaklı yemek masasını çevreliyor.

Retro tarzdaki pembe bir mutfak, zorlu oda şeklinin etrafında kıvrılır ve küçük yemek alanını sıkıca sarar.

Terrazzo backsplash ve tezgah, mercan pembesi mutfağında ek bir renk ve desen isyanı yaratır.

Açık raflar, retro mutfak eşyalarının dekoratif bir görüntüsünü tutar. Beyaz bir SMEG buzdolabı, yuvarlak mutfak dolabı kapı tasarımını sorunsuz bir şekilde tamamlar.

Üçüncü ev turumuzda, mavi kumaştan bir puf ve sade siyah dikdörtgen bir sehpa ile soğutulan modern bir kanepe tasarımında asit sarısı köpürüyor.

Mavi ve kırmızı bar tabureleri, salonun arkasındaki siyah mutfak adasına enerji veriyor. Cesur duvar sanatı, tüm odanın vurgu renklerini tek bir eğlenceli ve canlı parçada bir araya getiriyor.

Eşsiz mutfak pandantifleri, bir heykel sanatı enstalasyonu gibi kahvaltı barının üzerinde sallanarak soluk bilge mutfak backsplash'ına karşı ilgi çekici bir silueti yumruklar.

Ahşap kesme tahtaları ve siyah mutfak ekipmanları, derin ve toprak gibi bir aksesuar paleti oluşturur.

Bu renkli koleksiyondaki son ev tasarımımız, havadar pembe, sarı, mavi ve turkuaz bir iç mekandır. Candyfloss pembe bir kanepe, zıt renkli minderlerle biçimlendirilirken, sade bir çamurcun kanatlı sandalye, bir şerit patlamasıyla yükseltilir.

Küçük dairenin yüksek tavanlarında yer artıran çatı katı hacimleri vardır.

Uzun raflar, turkuaz patlamalarını en üste kadar çeker.

Dokuma bir rattan puf, doğal bir ahşap sehpa ve yemek masasını tamamlıyor.

Rattan sepetler, iç mekan bitkileri için boho tencere yapar.

Duvar sanatı, küçük evin girişine pembe ve turkuaz vurgular ekleyerek gölgeli köşeyi aydınlatıyor.

Beyaz badanalı ahşap laminat parke, alan hissini genişletir ve doğal ışığı yansıtır.

Tekerlekler, yemek takımının kullanılmadığı zamanlarda zemini zedelemeden kolayca bir tarafa kaydırılmasını sağlar.

Deniz mavisi bir yerleşik kabin, giriş yolunda renkli bir ilk izlenim yaratır. Daha fazla iç mekan bitkisi yeşil bir selam verir.

Kontrol Edin

Fütüristik Kütüphane Tasarımı

Fütüristik Kütüphane Tasarımına En Güzel Örnek

Kanada’da yer alan Encouraging Social Interaction’a ait kütüphane hem tasarımı hemde içindeki bilgiler ile dikkatleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir