Kendi Tasarımınıza Yardımcı Olacak İpuçları ve Aksesuarlarla 51 Kırmızı Yatak Odası

Kırmızı tutkulu, öyleyse neden yatak odanızın dekor planına biraz ısı katmak için kullanmayasınız? Kırmızı dekor beyazla birleştirildiğinde keskinleşir ve keskinleşir, siyah drama yaratırken gri uysal tonları maviyle enerji kazanır ve altın zenginleşir. Kırmızı, boudoirinize çok fazla bakış getirebilir, ancak hiçbiri çekingen değildir. Cesur ve cüretkar bir yatak odası dekoru planı üzerinde uyuyorsanız, bu 51 ilham verici kırmızı yatak odası fikrini inceleyin. Bu güçlü ancak çok yönlü rengi, tam renk doygunluğuna sahip duvarlardan koruyucu kırmızı vurgulara sahip yatak odalarına, mobilyalara, yatak takımlarına ve boya efektlerine kadar birçok farklı yöntemi keşfedin.

Dramatik bir kırmızı vurgulu duvarı, bir kahraman mobilya parçasıyla eşleştirin. Bu güzel kabartmalı duvar, derin kırmızı tonunu, şeffaf beyaz perdelerle çerçevelenmiş pencerenin yanındaki yatak odası sandalyesine ödünç veriyor. Odada dalgalı bir şekil teması oluşturmak için iki tavan ışığının da özellik duvarının dairesel desenini nasıl yansıttığına dikkat edin.

Kırmızı tavandan zemine dizginlesin. Bu yatak odası şemasındaki ateşli turuncu-kırmızı duvar boyası, düz kırmızı bir tavandan devam ediyor. Daha koyu kırmızı bir yatak başlığı boyayı kaplar ve rengi soluk ahşap zemin üzerine yayar. Beyaz öğeler renk düzenini temizlerken altın vurgular lüks ekler.

Yeni dokular deneyin. Bu kırmızı püsküllü başlık, her biri yalnızca derin dokusuyla tanımlanan aynı parlak gölgeye sahip floklu bir fleur de lis duvar kağıdıyla birleşiyor. Efektin nefes alması için renkli kombinasyonun etrafında düz beyaz boşluk bırakılır.

Minimalist bir ortamda maksimalist olun. Tamamen dağınıklıktan arındırılmış minimalist bir yatak odasını dekore ederken, renk tüm kişiliği odaya uygulayabilir. Kırmızı bir tavanı 360, kırmızı duvarlara, kapılara, mobilyalara, temel eşyalara ve zemine boşaltın. Bu kırmızı odadaki pencere, renk bloğunun baskıcı hissetmesini önlemek için ışığı yansıtan beyaz bir boya ile kaplandığını ortaya koyuyor.

Bir desen seçin. Desenli kırmızı yatak odası perdesi ve minder seti, sade bir odaya bile uyumlu bir renk hikayesi katacaktır. Bununla birlikte, duvar boyanızı desenlerine göre renklendirerek yeni ev dekor öğelerinizin etkisini artırabilirsiniz. Ismarlama bir eşleşme için kumaşınızın bir örneğini yerel yapı marketinizdeki boya karıştırma masasına götürün.

Cesur bir fon olarak uygulayın. Kırmızı, bu şirin kitap severlerin yatak odasında yükselen bir ev kütüphanesinin arkasında fon olarak kullanılmıştır. Berrak kırmızı bir yatak seti, duvar boyasını tamamlar.

Parlak kırmızı çantanız değilse, gotik koyu kırmızı bir yatak odasına ne dersiniz? Bu şaşırtıcı bordo duvar kaplamalı alan, derin dekoratif kornişinin etrafındaki kırmızı ışıkla daha da dramatize edildi.

Teatral bir dokunuş. Ağır peluş kırmızı perdeler, tek renkli bir yatak odası tasarımının pencerelerinde oldukça yüksek performans sergiliyor. Ayrıca bir stüdyo alanında bir kapı olarak veya önü açık bir gardırobun dağınık içeriğini gizlemek için de kullanılabilirler.

Kırmızı boyanın bütün bir yatak odası duvarını doldurması gerekmez. Modaya uygun ilginç bir renk bloğu oluşturmak için kendinize bir su terazisi ve bir rulo maskeleme bandı alın. Asimetrik yerleşimler en iyi görünür; bir boserie veya lambri panelli duvar daha da iyi çalışır.

Bu yatak odasındaki kırmızı boya efekti, iki renkli pencere perdelerine uyması için duvarların alt kısmına gevşek bir şekilde uygulandı. Kırmızı bir yatak tabanı ve kırmızı nevresim takımı, odanın tabanına daha fazla renk katar.

Geniş bir odadaki uyku bölgesini tanımlamak için rengi kullanın. Yatağın etrafına bir renk bloğu uygulamak, uyku alanını geniş bir açık alanda daha kapalı ve rahat hissettirir. Kırmızı ve siyah Yin ve Yang raf ünitesi, bu duvarların rengini birbirine bağlar ve yatakları birbirine bağlar. Beyaz modern bir avize, renkten ziyade formda öne çıkıyor.

Döşemenin rengini sınırlayın. Kırmızı döşemeli yatak başlığı, osmanlı, makyaj masası, kırmızı yatak takımı, perde veya tüm bunlar, kendinizi tek bir kumaşla sınırlandırmak, üst düzey bir otel görünümünü çağrıştıran mükemmel uyumlu bir takım sağlar.

Ismarlama kırmızı bir yatak başı sipariş edin. Bu kapitone yatak başı tasarımının kırmızı ve beyaz bölümleri çarpıcı bir çizgili etki yaratır. Eşleştirmek için birkaç yastık atın ve bitirdiniz.

Bir yatak başı duvarını ve yatak tabanını birlikte döşeyin.

Bir daha güzel ısmarlama döşemeli başlık tasarımı. Bu sefer odadaki renk kesinlikle sadece yatak başlığıyla sınırlıdır.

Kiralanmış bir alanda yaşıyorsanız, ev sahibi duvarlarının kendi haline bırakılmasını istiyorsa, hayalinizdeki renk düzenini oluşturmak zor olabilir, ancak cesaretiniz kırılmasın. Kırmızı bir karyola ve yatak seti, kırmızı yatak odası halısı ve renk uyumlu aksesuarlar, zengin bir renk düzeni için gereken her şeyi sağlayabilir.

Duvarlara pürüzsüz ve parlak bir görünüm kazandırın …

… Veya karakteristik kıvrımlı bir duvar için renkli kaplama oluklu demir veya endüstriyel tarz dolap kapıları.

Bir başka ileri kumaş yatak odası tasarımı, ancak bu tasarımda kırmızı döşemeli duvar panelleri pürüzsüz bir deri görünüme sahip. LED şeritler, kırmızı deri panellerin etrafını keserek altın bir parıltı katıyor.

Döşemesiz bir yatak başı duvarı, sadece bir kutu boya gibi düşük maliyetle, ileri bir tarihte kolay bir renk değişimi imkanı sunar. Bu kırmızı ve kahverengi yatak odası düzeninin yatak başı duvarında geometrik bir tasarım oluşturmak için boncuk kullanılmıştır.

Kırmızı, çağları kapsayan bir renktir. Burada, geleneksel kırmızı duvar kaplaması, çağdaş sanat ve şık sonuçlara sahip modern bir sputnik avize ile bir araya getirilmiştir.

Tamamen gösterişli. Mondrian’dan ilham alan yatak odası özellikli bir duvarı çerçevelemek için siyah şeritler kullanın. Konsepti pekiştirmek için basit bloklu silüetlere sahip mobilyalar seçin.

Yatak odası özelliği duvarına alternatif bir sanatsal yaklaşım.

Bölünmüş kişilik. Tamamen kırmızı bir duvara bağlanamazsanız, yarı yarıya gidin…

… Ya da bir parça duvar sanatı ile kırmızı bir pop getirin; bir ortak vermek için yatağın üzerine kırmızı bir atış ekleyin.

Bazı temel siyah unsurlarla kırmızı vurgulu dekor. Kırmızı ve siyah yatak odası düzenindeki siyah kumaşların derinliği, renkli alanların daha da canlı görünmesini sağlayacaktır.

Bir duvar resmi ile karıştırın.

Çöpçü avı, değişiklikleri çember için eğlenceli kırmızı tabanlı aksesuarlar için.

Sessiz kırmızılar bir renk düzeninde arkasına yaslanırken, onu sessizce kendinden emin bir sofistike bir şekilde demlendirir.

Kırmızı, peluş ve çok işlevli; bu yatak başı-başucu-başucu-osmanlı pek çok kutuyu işaretliyor.

Kırmızı sarmalı. Başlık duvarının kenarındaki bir renkli şeridi durdurmayın, düzeni düzgün bir şekilde birbirine bağlamak için tüm odanın tabanına sarın.

Kenara çekil. Kırmızı başlık duvarları bazen otoriter görünebilir, odağı bitişik bir duvara kaydırmayı deneyin.

Kırmızı ve mavi yatak odası paleti dengeli bir kontrast oluşturur.

Deniz mavisi, kırmızı ve altın rengi bir yatak odası görkemli bir derinliğe sahiptir.

Direkten postaya kırmızıyı atmak yerine, şovu durduran kırmızı dört afiş seçerek en az yaygara ile en fazla etkiyi yaratın.

Kırmızı halıyı açın… kırmızı kompozit… veya kırmızı çini.

Baştan çıkarıcı çerezler ekleyin. Bu oda tasarımı, dolapların arasına bir şerit kırmızı, yatağın üzerine bir dilim kırmızı ve pencerelere sadece bir çiseleme koyar.

Özellikle geniş alanlarda, gözü taşımak ve alanı birleştirmek için kırmızı vurguların odanın içinde hareket etmesini sağlayın.

Bu müstehcen kırmızı yatak düzeninde arsız bir sanat eseri, çok renkli bir yorganla tamamlanıyor.

Son derece modern bir kırmızı yatak için Bonaldo’nun Lovy yatağına bakın…

… Ya da bu şık kırmızı ve siyah düzendeki gibi geniş çerçeveli platform yatakla parlak görünün.

Dikkat çekmek için kırmızıyı kullanın – ister hobi amaçlı olsun, isterse o çalışma alanını vurmak için bir hatırlatma olsun.

Çıkışa kırmızı bir koridor oluşturun.

Açık ve gölgeli alanlar oluşturmak için düz kırmızı duvarları ve kırmızı esaslı duvar duvar resimlerini birleştirin.

Üçün kuralı. Çoğu insan, bir odadaki öğeleri çok fazla düşünmek zorunda kalmadan uygulamak ve dengelemek için kullanılan bir tür kopya kâğıdı olan üçün sihirli kuralına aşina olacaktır!

Yumuşak ahşap tonu ve sıcak kırmızılar mükemmel bir uyum sağlar.

Kırmızının sıcaklığını getirmek için ruhani bir beyaz estetiğin altını oymak zorunda değilsiniz – sadece altını çizmek zorundasınız.

Açık yeşil ve kırmızı sevimli bir çatışma yaratır.

Sessiz yeşil ve kırmızı bir karışım, rahat bir his verir. Havalı, modern bir çekicilik oluşturmak için parlak siyah unsurları ekleyin.

Kırmızı zemin yatağının çekilmesiyle gri bir şema ek ağırlık verin.

Kırmızı bir Murphy yatağıyla davetkar bir kırmızı misafir odası oluşturun.

1. Kırmızı nar vazoları 2. Kırmızı sanat eserleri 3. Kırmızı nevresim takımı 4. Kırmızı Saksı kolye lambası 5. Kırmızı masa lambası 6. Kırmızı duvar saati 7. Kırmızı zemin lambası 8. Kırmızı kuğu vurgulu sandalye 9. Kırmızı döşemeli duvar panelleri

Kontrol Edin

Araba Seklinde Koltuk

Klasik Araba Şeklinde Koltuk

Otomobil tutkunları özellikle de klasik otomobil tutkunları için özel yapılmış bir koltuk ile otomobil sanatıyla koltuk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir