Kırmızı Vurgu Dekoruyla Ev Etkin Noktaları Oluşturma

Tutku, güç, enerji ve hatta iyi şanslar olsun, kırmızı rengin etrafındaki duygularınız veya inanç sisteminiz ne olursa olsun, kırmızı kuşkusuz iç tasarım söz konusu olduğunda bir güç merkezidir. Yoğunluğundan dolayı kırmızı, baskın olmaktan ziyade vurgulayan oda unsurları olarak daha küçük miktarlarda daha kolay yönetilebilir. Bu güçlü tonun çok fazla kullanılması bir şemayı kolayca batırabilir, ancak daha odaklanmış patlamalarla bu renk, bir oda veya açık plan düzeni içindeki alanları bölgelere ayırmak ve yoğunlaştırmak için kullanılabilir. Bununla birlikte, beyaz modern ev iç mekanlarında sıcak noktalar oluşturmak için koyu kırmızı vurgular kullanan üç ilham verici ev iç mekanı var.

İlk evimiz, Moskova, Rusya’da bulunan genç bir profesyonel kadın ev sahibi için tasarlanmış bir dairedir. Modüler bir kanepe, bu düzende koltuk arkalığındaki kırmızı bir vuruşla ve daha ince bir şekilde döşemedeki iç içe geçmiş bölümlerle işaretlenir. Aralıklı kırmızı vurgular, ağırlıklı olarak beyaz olan evin iç mekanının parlak ve rahat görünmesini sağlar.

Soluk altın uçlu bir masa, rahat bir okuma alanı oluşturmak için bölmeli koltuk düzenlemesinin ucunu düzgün bir şekilde sarar.

Yumuşak atmosferik aydınlatma düzeninde metalik sehpa ve muhteşem altın-kırmızı ombre metal hacmi parıldar.

Yüzen bir TV sehpası, lüks mermer bir anda salonun etrafındaki kırmızı vurguyu taşıyor. TV ünitesinin bir ucu, iç mekan bitkileri için bir kap haline getirildi.

Gömme LED şeritler TV duvarındaki dokulu duvar kaplamasını aydınlatır ve tanımlar.

Dereceli metal küp, oturma odası yemek odası kombinasyonunun ana odak noktasını oluşturur. Alışılmadık hacim, uzun süreli depolama ile birlikte koridorda bir giyinme odası içerir. Çağdaş iç mekanın geri kalanına aykırı olarak, gelenek ve modernizm arasında köprü kuran İtalyan pop sanatçısı Slasky’nin sanat eserlerini sergilemek için klasik bir barok yaldızlı çerçeve kullanıldı.

Salon alanının arkasında ada, mutfağın popüler noktası olarak işaretlendi. Koordineli kırmızı bar tabureleri, dolaplar ve tezgahlar tamamen renk doygun bir hacim oluşturur.

Yatak odasına geçerken, yatak odası dolabının başka bir güzel ombre hacminin arkasında olduğunu keşfediyoruz. Ahşap bir platform yatak, odanın uzunluğunun geri kalanını uzatılmış bir yatak başı tasarımı ile doldurur.

İnce altın yatak odası kolye lambaları, entegre başucu raflarını aydınlatır.

Yaşam alanındaki opak ombre metal hacminden farklı olarak yatak odası klozet küpü yarı saydam gradyan cam bölmelerle oluşturulmuştur. Aydınlatılmış giysi rayları ve raflar altından kırmızıya camdan parlıyor.

Modern sürgülü panjurlar, büyük pencereye çekilir.

Pencerenin ucunda bir ev çalışma alanına dönüşen yatağın dibine temiz, doğrusal bir yüzer TV ünitesi yerleştirilmiştir.

Parlak altın renkli döner sandalye, sade masa ünitesine şıklık katar.

Ev sahibi, pencerenin yanında yoga uygulaması için yatak odasının geniş tutulmasını istedi.

Sıcak renk teması, serin mavi bir banyo düzeni içinde tamamen tersine döndü.

Bununla birlikte, kırmızı vurgu hala özel bir ombre duş perdesi uygulamasıyla örülüyor.

Renkli ekran, renk engellenmiş banyonun geri kalanından duşakabin alanını tanımlar.

Banyo dolapları parlak bakırdan bir duvar oluşturur.

Askıya alınmış raf, duş aksesuarlarını ve kozmetik ürünlerini gizler.

Daire kat planı.

İkinci modern ev tasarımımız, keskin beyaz bir temel üzerine kırmızı vurgu için topraksı kahverengi unsurların temelini oluşturuyor. Espresso yuvarlak bir halı, sıcak katmanlı bir etki yaratmak için pas dikdörtgenin karşılığını kaplar.

Parlak kırmızı duvar sanatı, bir TV veya projeksiyon ekranı bulmayı beklediğimiz yere odaklanır. Çarpıcı dekoratif tavan kalıbı, salon ve yemek odası kombinasyonunun uzunluğunu uzatır.

Bir Tom Ford sehpa kitabının ağırlığı altında, pelüş halı düzenlemesine ahşap bir sehpa yatıyor.

Carsten Beck’in cesur sanatı, modern yemek alanına kendinden emin bir enerji getiriyor. Büyük bir küre yemek odası sarkıt ışığı, göz alıcı soyut kompozisyonu tamamlar.

Karanlık yemek sandalyeleri siyah ve beyaz sanat eserleriyle birleşirken, odanın köşesindeki açık renkli ahşap yemek masasıyla benzersiz bir vurgu sandalyesi titreşir.

Damalı ekose vurgulu sandalyeler, şık bir şekilde küratörlüğünü yapılan oturma odasına desen getiriyor. Eşsiz bir sehpa, kalıplanmış perspeks ayakları ve göze çarpan altın sabitlemeleri ile kendi sanat eseridir.

Yansıtıcı krom ayaklar, yuvarlak yemek masasına yüzer bir etki verir.

Bir başka Carsten Beck sanat eseri, siyah beyaz mermer bir mutfak tasarımını süslüyor. Muhteşem dekoratif tavan kalıplaması, konfigürasyonu taçlandırıyor. Siyah beyaz mutfaklar için daha fazla ilham alın.

Ustada, bordo bir halı, soluk gri bir döşemeli yatağın ve dokuma bir yatak tezgahının altını çiziyor. Eşsiz bir deri koltuk, pencerede bir okuma alanı oluşturur.

Son olarak, üçüncü kırmızı vurgulu ev iç mekanımız, klasik ve modern estetiği ve çok sayıda malzemeyi birleştiren maceralı bir tasarımdır.

Modern bir kanepe masası, kırmızı kesitli kanepe tasarımını destekler.

Dokulu bir halı, kırmızı vadilerle süslenmiştir. Cam sanatı, klasik panel kalıplı bir sütunu sarar.

Kırmızı aynalı cam üniteler, yemek odası ve koridorda dereceli bir özellik duvarı oluşturur.

Kırmızı yemek odası düzenini başka bir nervürlü halı ve bir dizi modern yemek sandalyesi oluşturuyor. Halının nervürlü dokusu, dokusal bütünlük oluşturmak için yarış pisti yemek masasının bacaklarında yankılanıyor.

Bir yarış pisti mutfak adası, komşu yemek masasını tamamlar, böylece iki katlı kapılar açıldığında alanlar uyumlu bir birim haline gelir.

Kat planı.

Kontrol Edin

BASSİ LÜX MOBİLYA

Lüks Mobilya Markaları ve Koltuk Takımı Modelleri Modoko, Türkiye’nin en büyük mobilya merkezlerinden biri. Birbirinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir