Pembe ve Monokrom Tutkusu Olan Şık Evler

Pembe ve monokrom dekor, iç tasarım sahnesinde çok geniş bir alana yayılıyor. Kendinizi tatlı aksanlı aksiyonun bir parçası olarak görmek istiyorsanız, bu üç ilham verici ev turu setinde bir gezinti yapın. Şık pembe oturma odaları, renk uyumlu çalışma masası ve rafları olan ısmarlama pembe bir çalışma alanı, pembe ve monokrom yatak odaları, pembe ve terrazzo banyolar ve birçok güzel pembe mobilya fikri için bolca ilham bulacaksınız. İster bir numaralı tur gibi pembe ve monokrom bir stüdyo daire tadilatı, ister iki numaralı ev gibi havadar bir açık plan veya üç numaralı ev turu gibi daha lüks bir yerleşim planlıyor olun, sizi koruduk.

İlk turumuz bizi Kazan, Tataristan, Rusya'da bulunan bir eve götürüyor. Küçük oturma odası, şekerli pembe mobilyalar ve aksesuarlar ve özellikle pembe bir çalışma alanı tarafından geride bırakılmıştır. Çalışma alanı, oturma odasının bir duvarını ısmarlama pembe raf ünitesi ve koordineli pembe bir masa ile dolduruyor.

Pembe masa, bir ucuna monte edilmiş yuvarlak bir makyaj aynası ile makyaj alanı olarak da kullanılabilir.

Yuvarlak pembe bir alan kilim, modern kanepenin bir kenarının altına rahatça girerek salon alanının terrazzo zeminini yumuşatır.

Yuvarlak sehpa, vurgulu halının hem rengini hem de şeklini tamamlar.

Kanepenin karşısında, bir çift pembe vurgulu sandalye ve küçük bir yan masa, rahat salonu tamamlıyor.

Ev çalışma alanı, bir oda içinde bir oda gibi hissettiren, uyumlu bir ofis mobilyası parçasıdır.

Makyaj aynasının yanındaki zarif cam vazo, yumuşak pampa çimenleri, masaüstünü iki ayrı bölgeye ayırmaya yardımcı oluyor.

İki görev alanı arasında pembe ve ahşap bir masa sandalyesi kolayca hareket ettirilebilir.

Mutfağın yanında, yuvarlak bir yemek masası, dört kıvrımlı yemek sandalyesi ile çevrilidir. Zevkli pembe kapaklı yemek sarkıt lamba, şeffaf beyaz havuzlu perdelerle çerçevelenmiş balkon kapılarının önüne sarkıyor.

Modern meyve kaseleri, pürüzsüz ahşap tahıl masasının üstünde.

İnanılmaz derecede küçük mutfak, sadece üç pembe alt dolap, bir mutfak lavabosu ve iki halkalı elektrikli ocaktan oluşuyor. Büyüleyici bir gri duvar lambası, küçük miktardaki çalışma yüzeyinin üzerine uzanır.

Dekoratif bir vazo, mutfak koşusunun bir tarafında çekici bir ahşap damarlı duvar paneli ile biraz doğal güzelliğe sahiptir.

Yatak odası, iki terrazzo basamakla erişilebilen oturma odası kanepesinin hemen arkasında yer almaktadır. Beyaz portier, mahremiyet için yer yatağının etrafını çeker ve yatak olmadığında oturma odasının düzenli görünmesini sağlar!

Tek renkli keten, rahat yer yatağı tasarımına şıklık katar.

Tek bir dekoratif raf ve küçük bir modern duvar apliği, stüdyo yatak odası dekorunu tamamlar.

Yatak odası ve banyo arasında, doğrudan duş kabinine bakan uzun bir pencere vardır.

Pencere, oturma odası aracılığıyla banyoya ödünç ışık girmesini sağlar.

Özel kesim bir ayna, modern banyo makyaj masasının arkasındaki köşeyi yerden tavana kadar dolduruyor. Sarkık pembe banyo makyaj lambaları, tezgahın içine yerleştirilmiş bir makyaj rafının üzerine asılır.

Bu daha büyük açık plan ev, yumuşak gri unsurlar ve sade siyah ve beyaz kombinasyonlarla iç içe geçmiş pastel oda dekoruyla canlanıyor.

Davetkar, L şeklinde pembe bir kanepenin kıvrımının içine yerleştirilmiş sehpalar.

L şeklinde bir mutfak, oturma odası düzeninin diğer yarısını dengeler. Soluk pembe duvar dolapları, uyumlu backsplash ve pembe raf kulesi aranjmanı renklendiriyor. Beyaz alt dolaplar ve beyaz fırın gövdesi, görünümü keskinleştirmek için siyah bir kaide ile süslenmiştir.

Modern merdiven tasarımı, köşeli bir mimari görünüme neden olan masif ahşap efektli kenarlarla kaplanmıştır.

Modern yemek sandalyeleri, yemek alanına açık pembe ışıklar getiriyor. Doğrusal bir yemek avizesi, tek renkli bir dokunuş katıyor.

Pembe perdeler panoramik bir pencereyi hafifçe süsler.

Ahşap merdivenin altındaki boşluk, büyük miktarda depolama için kullanılmıştır. Açık renk ahşap görünümlü dolap kapakları, pembe ev vurgularıyla yumuşak bir tonda.

İstanbul'daki bu 115 metrekarelik ev, birçok lüks rötuşla belirgin bir şekilde lüks bir çekiciliğe sahiptir.

Salon alanı üzerindeki modern avize, canlı monokrom estetiğe sahip çarpıcı bir tasarımdır.

Oturma odasındaki TV duvarı, gri ve beyaz salon renk düzenine hassas bir sıcaklık getiren pembeye boyanmıştır.

Pembe vurgu, bitişik yemek alanını aşar. Yemek odası avizesi, farklı bir tarza sahip olsa da, salondakine benzer çarpıcı tek renkli bir duruş sergiliyor. Özelliklerle dolu odada göz alıcı yemek sandalyeleri dikkat çekmek için yarışıyor.

Yatak odasına doğru ilerlerken, platform yatağın dibinde modern pembe bir sedir buluyoruz. Tavanda, altın spotlar dekor paletinin sıcaklığını tamamlıyor.

Yatağın üzerinde bir küre sarkıt lambanın etrafında daha fazla altın vurgu parıldıyor. Eşsiz bir yatak başlığı özelliği duvarı renk, derinlik ve desen katar.

Altın çerçeveler, iki tonlu gardıropların ön yüzünde yarı saydam panelleri süsler.

Yatağın yanında küçük bir mermer sehpa, pembe altın ayaklar üzerinde duruyor.

Odanın çevresini saran sıcak bir renk, yatak odası TV duvarındaki lüks mermer panellerin altına düşüyor.

Banyonun içinde pembe astarlı bir duşakabin ve terrazzo denizi en yüksek faturalar için rekabet ediyor.

Bir terrazzo ayaklı lavabo, sanki sürekli benekli bir hacim gibi, terrazzo karo zeminden yükselir.

1. Yeşil ve pembe çiçek vazoları 2. Pembe çiçekli duvar sanatı 3. Pembe vurgulu sandalyeler 4. Pembe avize 5. Oturma kanepesi 6. Pembe altın ark zemin lambası 7. Cabrio sandalye 8. Pembe yer kabarcığı 9. Yer halısı 10. Songbird Ruth Yazan Kay Bojesen 11. Pembe ve altın sehpa 12. Düğüm yastığı

Kontrol Edin

Bu Sene Renkler Çok Moda – Saloni Mobilya

Saloni, Colorium Serisi ile renklerin ve desenlerin şıklığını evlerinizi taşımaya hazırlanıyor. 2022 mobilya sezonunda öne …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir