Yemek Odası Dekorasyonunda Mermer Şıklığı

Ev dekorasyonlarında şıklık ve modernliğin ön plana çıktığı bugünlerde mobilya ve mobilya dekorasyon da kişiler tarafından en çok araştırılan ve en çok dikkat edilen olayların başında geliyor. İşte bu noktada modern mobilyanın ve hatta klasik mobilyanın da öncüsü sayılan mermer mobilya modelleri ve mermer tamamlayıcı ürünler ön plana çıkıyor ve kişiler tarafından tercih ediliyor.

İstanbul Modoko’da Mermer Kalitesi | Ertaş Granit Mermer Mermer ve granit gibi birçok doğal taştan yapılan malzemeyi salon dekorasyon örnekleri yemek odası dekorasyon örnekleri gibi yerlere taşıyan Ertaş Granit Mermer, yurt içinden ve yurt dışından temin ettiği mermer ve granitleri sizler için özel tasarım mobilya modelleri haline getirerek sunmaktadır.

Mermer Yemek Masası

Yemek masası modelleri ev dekorasyonlarında seçilirken en çok özen gösterilen şeylerin başında geliyor. Tüm ailenin bir arada olduğu şıklığın yanı sıra kullanımında önemli olduğu yemek masalarında, mermer son zamanlarda en çok kullanılan malzemelerin başında geliyor diyebiliriz.

Mermer yemek masası modelleri, diğer yemek masası modellerine göre çok daha uzu ömürlü ve çok daha kullanışlı bir masa türüdür. Daha dayanıklı, daha kullanışlı ve uzun ömürlü olan mermer masa, aynı zamanda da daha hijyenik ve sağlıklıdır.

Ertaş Granit – Mermer, yemek odası dekorasyonlarınız için özel ölçü mermer masa modellerini size üretmekte ve güvenilir kargolama sistemi ile kargolamaktadır.

Calacatta Mermer ve Mermer Yemek Masası ModelleriCalacatta

Mermer, en bilinen İtalyan mermeridir. Mimari ve dekorasyon alanında sıklıkla tercih edilen bu mermer türü, beyaz zemin üzerine farklı renk damarlardan oluşur. Üst segment olarak adlandırılabilecek olan Calacatta Mermer, kendine özgü yapısı ile ev dekorasyonlarında yerini almaktadır.Kontrol Edin

BASSİ LÜX MOBİLYA

Lüks Mobilya Markaları ve Koltuk Takımı Modelleri Modoko, Türkiye’nin en büyük mobilya merkezlerinden biri. Birbirinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir