Cumartesi , 15 Mayıs 2021

Etiket Arşivi: bebek odası

KDV indiriminde Son Tarih 30 Eylül

Mobilyada KDV’nin %18 den %8’e düşürülmesi ile mobilya alacaklar %10 luk indirim ile bütçelerinde rahatlama oldu. Ve KDV indirimi için son tarih 30 Eylük 2017. Yani aslında bu tarihten itibaren tüm mobilyalar %10 zamlanacak diye düşünebiliriz. Özellikle bebek odası, genç odası veya çocuk odası alacaklar için özel tasarım mobilyaları ve komple çocuk odası dekorasyonları ile Türkiyenin en özel bebek ve çocuk ... Devamını Oku »

Bebishroom’da yılın kampanyası devam ediyor.

Bebek odası mobilyası denildiğinde en çok güven veren markaların başında gelen Bebishroom 2017 yılının en çok beğenilen ve rağbet gören bebek odası mobilyalarında 20 Ağustos 2017 tarihine kadar NET %20 indirim kampanyası ile bebek odası alacaklara fırsat sunuyor. Dünyanın en büyük mobilya kenti olan MASKO’da yer alan Bebishroom firması sıradan fabrikasyon ürün üreten bebek  odası firmalarının aksine çocuk sağlığına son ... Devamını Oku »

En Güzel Çocuk Odası Duvar Kağıtları

Çocuk odası için tasarım veya duvar kağıdı arayanlar için çok tatlı çocuk odası veya cicili bicili bebek odası tasarımları duvar kağıdı döşeme örnekleri için bir araştırma yaptık. Fajno Design tarafından tasarlanan birbirinden güzel tasarımları sizin için derledik. Devamını Oku »