Stüdyo Daire Dekorasyonu

Stüdyo daireleriniz için en şık ve kullanışlı mobilya modellerini Masko Mobilya Kenti’nden bulabilir veya özel olarak firmalarımıza yaptırabilirsiniz.

Tek odalı olan ve tüm ihtiyaçlarınızın bir ada olunduğu dairelere stüdyo daire deniyor. Genellikle öğrenci ve bekarlar için daha kullanışlı bir yer olan stüdyo daireler, geniş aileler yaşamıyor diye şık olmanın önüne geçmiyor. Yalnızca mobilya seçiminde daha dikkatli olmanız gerekiyor. Dar ve tek oda halindeki stüdyo dairelerimizi nasıl dekore edebiliriz, maddeler halinde birlikte inceleyelim.

Bir stüdyo dairedeki en önemli şey renkler. Renklerin gücünden faydalanarak daha geniş ve şık bir ortam yaratabilirsiniz. Açık renkleri kullanarak daha geniş bir alan yaratmanız mümkün.

Yatak odanızı mümkün olduğunca kapıya uzak ve köşede konumlandırmanızda fayda vardır. Bu sayede kalan alanı daha verimli şekilde değerlendirebilirsiniz. Ayrıca yatak odası takımınızı bazalı modeller arasından seçebilir ve bu sayede ekstra depolama alanı elde edebilirsiniz.

Eşyalarınızı duvara sıfır olarak yerleştirmeyi deneyebilirsiniz. Böylece ortada daha fazla alan bırakarak ferah bir görünüm elde edebilirsiniz.

Koltuk takımı modeli kullanmak yerine, köşe koltuk kullanarak daha geniş bir alan yaratmanız mümkün.

Duvar kağıtlarının illüzyonundan faydalanabilirsiniz. Geometrik şekiller ile illüzyon haline getirilen duvar kağıtları alana genişlik katacaktır.

Duvara parçalı tablolar asmak ya da küçük aksesuarlar kullanmak yerine daha geniş ve büyük parçalardan faydalanabilirsiniz. Bu sayede daireniz daha geniş görünür.

Kontrol Edin

Bahçe Mobilyası Dekorasyonu

Bahçe mobilyasının öncü firmalarından olan Keyf Garden Masko Mobilya Kenti‘nde hizmet vermektedir. Bahçe ve balkon …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir