BASSİ LÜX MOBİLYA

Lüks Mobilya Markaları ve Koltuk Takımı Modelleri

Modoko, Türkiye’nin en büyük mobilya merkezlerinden biri. Birbirinden konforlu, ergonomik ve aynı zamanda da şık mobilya modellerinin bulunmuş olduğu Modoko’da, ön planda olan her zaman yüzde yüz müşteri memnuniyeti oluyor.

Bu nedenle de Modoko Mobilyacılar Çaşısı’nın içerisinde veya yanında bulunan tüm mobilya firmaları kalitenin birincil adresi diyebiliriz. Ancak Bassi Design, mobilya firmasının olması yanı sıra üretici olması ve genellikle kişiye özel iç mimarlık hizmeti vererek kişilerin yaşam alanlarını sadece onlara özel olarak tasarlaması konusunda diğer firmalara oranla daha çok öne çıkıyor.

Lüks mobilya markalarını geride bırakan modelleri ile konforu ve şıklığı bir arada yansıtan Bassi Design, hem yurt içinde hem de yurt dışında lüks mobilya markaları dendiği zaman ilk akla gelen mobilya firması olayı da başarmış durumdadır.

Koltuk Takımı Koltuk takımı, bir ev dekorasyonunun ve hatta bir iş yeri dekorasyonunun en önemli mobilya grubu. Bu nedenle de bir yaşam alanını dekore ederken en önemli mobilya olarak gördüğümüz koltuk takımı modellerini iyi seçmek ve iyi dekore etmek gerekiyor.

İşte Bassi Design, tasarımcısı ve üreticisi olduğu koltuk takımı modellerinde her zaman en iyisini istiyor ve tasarımlarını bu alanda devam ettiriyor. Alanında uzman mimar ve iç mimarlar ile çalışan Bassi Design, koltuk takımı ve diğer tüm mobilya modellerini kişiye özel olarak tasarlayarak üretmektedir.

İç Mimarlık Hizmeti İç mimarlık hizmeti vererek istek ve ihtiyaçlar doğrultusunda birbirinden farklı koltuk takımı üretimi gerçekleştiren Bassi, lüks mobilya markası olma iddiasını koltuk takımı modellerinde de göstermektedir. Genel anlamda birinci sınıf kaliteli ürünlerden üretilen Bassi koltuk takımı modelleri için firmayı ziyaret edebilir veya iletişim bilgileri üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Zamanın çok ötesinde çizgiye sahip olan Bassi Koleksiyonları özellikle koltuk takımı modellerinde şıklık ve farklı tasarımları ile müşterilerini beklemektedir.

Kontrol Edin

Yemek Odası Dekorasyonunda Mermer Şıklığı

Ev dekorasyonlarında şıklık ve modernliğin ön plana çıktığı bugünlerde mobilya ve mobilya dekorasyon da kişiler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir